Mados dizaino stovykla MADELE

autorius
8 8 people viewed this event.

Mados dizaino stovykla MADELE skirta vaikams ir paaugliams, kurie domisi mada, nori pažinti mados dizaino subtilybes, patirti ir suprasti ką reiškia būti mados dizaineriu.

Stovykloje vaikai susipažins su mados iliustracija, atras ir patobulins savo meninius gebėjimus; sužinos apie garsiausius mados namus ir jų dizainerių kūrybos metodus, svarbiausius mados dizaino istorijos momentus; turės galimybę praktiškai patirti mados pasaulio užkulisius. Stovykloje mokysimės apie mados kritiką, analizuosime podiumo kolekcijas, taip pat susipažinsime su naujausiomis tendencijoms. Stovyklautojai išmoks kurti ir derinti darbužių derinius, susipažins su spintos kapsule, dirbs kaip dizaineriai, stilistai ir mados fotografai. Rengsime profesionalią fotosesiją, išmoksime dirbti prieš kamerą, kaip modelis, stilistas ir fotografas. Įgavę žinių, vaikai patys stilizuos drabužius, rinks aksesuarus, kurs makiažo įvaizdžius.

Stovykloje vaikai įgaus praktinių žinių: kaip sukurti mados dizaino kolekciją ir pilną mados dizaino projektą, įgyvendinti ir komunikuoti savo idėjas. Sužinos kas yra medžiagiškumas ir audinių faktūros, skirtingi mados stiliai, įvaldys mados dizainerio žodyną. Imsimės tvaraus dizaino atsižvelgdami į tvarumo tendencijas. Kursime savo drabužius, o stovyklą vainikuos stovyklautojų sukurtos mados dizaino kolekcijos šou, kur tevėlius ir draugus pakviesime tapti žiūrovais.

Stovykla vyksta strategiškai patogioje vietoje, netoli Sapiegų rūmų parko, kur esant palankiam orui rengsime fotosesijas lauke.

Pamainos
Liepos 17 – 21 d. (9-12 metų amžiaus)
Liepos 31 d. – rugpjūčio 4 d. (13-16 metų amžiaus)

Jeigu norite užsiregistruoti į šį įvykį, prašome apsilankyti šiame URL: https://www.madospamokos.lt/stovykla →

 

Date And Time

2023-07-31 08:00 to
2023-08-04 18:00
 

Vieta

 

Įvykių tipai

 

Įvykio kategorija

Share With Friends