Stalo teatras
Stalas – paprastas baldas, kurį galima rasti kiekvienuose namuose, sakralinė namų ritualų vieta. Prie stalo valgoma, bendraujama, kuriama, jis neišvengiamai įtraukiamas į smulkius buitinius ir svarbius simbolinius įvykius.
,,Stalo teatras“ – tai objektų teatras. Šio teatro spektakliuose turinį perteikia šiandien mus supantys ar senovėje naudoti kasdieniai daiktai.
2004 metais įkurtas unikalus daiktų ir objektų „Stalo teatras“, nuosekliai daug metų kuriantis įdomius, aukšto meninio lygio spektaklius bei vykdantis įvairias edukacines veiklas ar programas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Jau nesutelpantis tik ant stalo „Stalo teatras”, yra pelnęs nemažai apdovanojimų, tarp kurių puikuojasi ir prestižiniai Auksiniai scenos kryžiai.
,,Stalo teatro” gastrolių geografija plati: svarbiausi Lietuvos teatro festivaliai, rajonų kultūros centrai ir bibliotekos, mokyklos, o taip pat nemažai užsienio šalių, kaip kad Pietų Korėja, Kanada, Kinija, Izraelis, daugelis Europos šalių ir be abejo Ukraina.
Teatro repertuare bemaž 15 rodomų spektaklių iš 27 sukurtų per 18 teatro gyvavimo metų, o taip pat įvairių kūrybinių dirbtuvių ir edukacinių užsiėmimų vaikams ir jaunimui, teatralizuotų pasakojimų su įvairiais objektais pagal lietuvių, įvairių šalių ir originalias pasakas. Teatras dažnai veda užsiėmimus vaikams ir jaunimui su specialiais poreikiais.
Mūsų veiklą remia Lietuvos Kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Šiuo metu nėra jokių įvykių.
Šiuo metu nėra jokių įvykių.
Šiuo metu nėra jokių įvykių.