Rankų šešėlių teatras "Budrugana Lietuva"

Spektaklis visai šeimai „Baisiau už tarakoną“

9 9 people viewed this event.

Vieną dieną pilkame daugiabutyje televizija praneša apie koroną ir karantiną – visų namo butų durys užsiveria ir gyvenimas tarsi sustoja. Bet ar tikrai? Juk už visų tu durų lieka gyventojai su savo paprastai nepaprastomis kasdienybėmis!

Tarakonas Lapiščiunksibantis, kurio nevaržo jokie karantino ribojimai, leidžiasi į kelionę susipažinti su savo gimtojo namo gyventojais ir surasti laimingus namus. Žygio tikslas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo visai paprastas. Bet pirmiausia tarakonui reikės išsiaiškinti, o kas yra ta laimė?

„Vos tik man į rankas papuolė Vaivos Rykštaitės būsimos knygos „Baisiau už tarakoną“ rankraštis, iškart buvo aišku, kad norint šį kūrinį perkelti į teatro sceną, riekės paieškoti originalios formos. Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“ puikiausia tiko! Spektaklio kūrimo procesas priminė vaikystės žaidimus su staline lempa ir šešėliais ant sienos, o galutinis rezultatas, dėka labai darbščių ir talentingų aktorių, laviruoja kažkur tarp spektaklio ir animacijos“, sako spektaklio režisierė Sigita Pikturnaitė.

Žaismingas ir filosofiškas spektaklis, sukurtas pagal rašytojos Vaivos Rykštaitės knygą vaikams „Baisiau už tarakoną“, puikiai tiks visai šeimai. Spektaklio herojus tarakonas, vesdamas žiūrovus po skirtingus butus ir supažindindamas su jų gyventojais, kels klausimus: vienatvės, atsiskyrimo, amžizmo, priklausomybių temomis, palikdamas erdvės patiems ieškoti atsakymų, į rūpimus klausimus.

Spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 5 iki 99 m.

Režisierė 
Sigita PIKTURNAITĖ

Kompozitorė 
Toma ČEPAITĖ

Iliustracijų dailininkė
Patricija BLIUJ-STODULSKA

Scenografė, kostiumų dailininkė
Erika JANKAUSKAITĖ

Aktoriai
Eglė Agota MATULYTĖ
Veronika TARASEVIČIŪTĖ-ŠIAULYTIENĖ
Domas ŠIAULYTIS

BILIETAI NEKEIČIAMI IR NEGRĄŽINAMI
Renginio vietos adresas P. Vileišio g. 18N, Vilnius

 

Data ir laikas

2024-10-20 12:00
 

Kam skirta

 

Renginio kategorija

Pasidalink su draugais