V18 ATVIRA ERDVĖ’24 | Muzikinis spektaklis vaikams ,,Keturios paslaptys”
LT:
Tai pagal Lino Kontrimo knygą „Keturios paslaptys kaip pažinti raides ir natas“ kuriama inscenizacija. Istorija, kuri moko vaikus ir jų tėvelius pažinti skirtingus po pasaulį klajojančius garsus, juos atpažinti ir su jais susidraugauti.
Kiekvienas iš garsų turi savo miestą ir namus, jie pradeda draugauti vienas su kitu ir tampa mums atpažįstamais žodžiais ir sakiniais. Kitaip užrašyti garsai tampa muzikos natomis arba net kitos šalies kalba.
Du šmaikštūs istorijos detektyvai atskleis keturias paslaptis kaip lengvai išmokti savo ir kitas kalbas, kaip suprasti muzikinį raštą ir svarbiausia suvokti mus supančius garsus. Muzikuojant tarti žodžius yra žymiai lengviau, o mokytis žaidžiant – nėra nieko geriau.
Muzikinis spektaklis labiausiai rekomenduojamas 5-7metų vaikams.
Režisierė: Evelina Šimelionė
Muzikos kūrėjas: Gytis Šimelionis
Trukmė: 50 min.
Bilieto kaina – 12 eur.
Šeimos bilietas (Perkant 3 ir daugiau) – Kaina 10 eur.
Projektą dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.
ENG:
This performance is based on Linas Kontrimas book „Four Secrets on How to Learn Letters and Notes.” It tells a story that teaches children and their parents how to recognize and get to know the different sounds wandering around the world. Each sound has its own city and home. They start to befriend each other and turn into recognizable words and sentences. Sounds written differently become musical notes or even another language.
Two witty detectives of the story will reveal four secrets on how to easily learn your own and other languages, how to understand musical notation, and most importantly, how to grasp the sounds that surround us. It’s much easier to pronounce words while making music, and there’s no better way to learn than through play.
The musical performance is recommended for children aged 5-7.
Director: Evelina Šimelionė
Music composer: Gytis Šimelionis
Duration: 50 minutes.
Ticket price: 12 euros.
Family ticket: (If you buy 3 and more): 10 euros.
The project is partially funded by the Lithuanian Council for Culture.